Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Path
bg: Път

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Notifications
bg: Известия

en: Apply
bg: Търси

en: Search index
bg: Индекс на търсене
