Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn
