Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
