Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Body
hr: Sadržaj

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: Asc
hr: Uzlazno
