Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (40 entries)

en: Forms
is: Form

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: Options
is: Möguleikar

en: Created
is: Stofnað

en: Create
is: Stofna

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Aldrei

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Apply
is: Virkja

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
