Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө
