Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (46 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Configure
oc: Configurar

en: Options
oc: Opcions

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Owner
oc: Proprietari

en: Last checked
oc: Verificat pel darrièr còp

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Apply
oc: Aplicar

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Offset
oc: Decalatge

en: Search type
oc: Tipe de recèrca

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Edit URL
oc: Modificar URL

en: Master
oc: Maître
