Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Search
ps: لټون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
