Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (36 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Create
cy: Creu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Never
cy: Byth

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
