Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
