Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Never
he: אף פעם

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Notifications
he: הודעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Apply
he: החל

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Offset
he: היסט

en: Created on
he: נוצר ב

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
