Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL
