Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
