Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Last checked
bs: Zadnji put provjereno

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: Apply
bs: Primjeni
