Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Daily
is: Dagliga

en: Weekly
is: Vikuliga

en: Name
is: Navn

en: Field
is: Rein

en: Default
is: Standard

en: Path
is: Leið

en: User
is: Brúkari

en: Configure
is: Samanset

en: Options
is: Setingar

en: Created
is: Stovnað

en: Create
is: Stovna

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Ongantíð

en: Date created
is: Stovningardagur

en: Edit URL
is: Broyt URL
