Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Owner
ku: خاوەن

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان
