Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
