Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: Apply
nn: Bruk

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: - All -
nn: - Alle -
