Search API Saved Searches (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (49 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Path
sv: Sökväg

en: User
sv: Användare

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Email
sv: E-post

en: Options
sv: Alternativ

en: Created
sv: Skapad

en: Create
sv: Skapa

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Never
sv: Aldrig

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Last checked
sv: Senast kontrollerad

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Apply
sv: Applicera

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Offset
sv: Kompensera

en: Created by
sv: Skapad av

en: Created on
sv: Skapad den

en: Search index
sv: Sökindex

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
