Search API Saved Searches (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (32 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Links
vi: Các liên kết

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Create
vi: Tạo

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: Miscellaneous
vi: Linh tinh

en: Created by
vi: Tác giả:

en: Edit URL
vi: Chỉnh sửa URL

en: Saved search
vi: Tìm kiếm đã lưu
