Search API Saved Searches (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Configure
kk: Баптау

en: Create
kk: Қосу

en: Never
kk: Ешқашан
