Search API Solr (4.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Additional information
dz: བརྡ་དོན་ཁ་སྐོང་།
