Search API Solr (4.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: yes
ka: დიახ

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: error
ka: შეცდომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: Files
ka: ფაილები

en: no
ka: არა

en: Page
ka: გვერდი

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: - All -
ka: - ყველა -
