Search API Solr (4.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Time zone
pa: ਟਾਈਮ ਜ਼ੋਨ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›
