Search API Solr (4.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: yes
eu: bai

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: error
eu: errorea

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena

en: name
eu: izena

en: ID
eu: IDa

en: Files
eu: Fitxategiak

en: no
eu: ez

en: Page
eu: Orria

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Query
eu: Kontsulta

en: Standard
eu: Estandar

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Select
eu: Aukeratu

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Extract
eu: Erauzi

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Additional information
eu: Informazio gehigarria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
