Search API Solr (4.0.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Page
br: Pajenn

en: Undefined
br: Didermenet

en: Index
br: Meneger
