Search API Solr (4.0.1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: yes
am: አዎ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: error
am: ስህተት

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Undefined
am: ያልተገለጸ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›
