Search API Solr (4.0.1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Page
eo: Paĝo

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Time zone
eo: Tempozono

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Index
eo: Indekso

en: Additional information
eo: Aldonaj informoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
