Search API Solr (4.1.0) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: yes
az: bəli

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: error
az: səhv

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Summary
az: Xülasə

en: ID
az: İD

en: Files
az: Fayllar

en: no
az: yox

en: Page
az: Səhifə

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Advanced
az: Əlavə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Query
az: Sorğu

en: Standard
az: Standart

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Select
az: Seçin

en: Index
az: İndeks

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
