Search API Solr (4.1.10) - en to uk translation catalogue (62 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: yes
uk: так

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: error
uk: помилка

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Summary
uk: Резюме

en: name
uk: ім'я

en: Files
uk: Файли

en: no
uk: ні

en: Page
uk: Сторінка

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Advanced
uk: Розширені

en: Desc
uk: Спад

en: Replacement
uk: Заміна

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Undefined
uk: Невизначено

en: No files found.
uk: Файли не знайдені.

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Query
uk: Запит

en: Standard
uk: Стандарт

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Collection
uk: Збірка

en: Select
uk: Вибір

en: Index
uk: Індекс

en: Date range
uk: Період часу

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Advanced configuration
uk: Додаткове налаштування

en: Extract
uk: Витягти

en: Domains
uk: Домени

en: regex
uk: регулярний вираз

en: read-only
uk: лише читання

en: Additional information
uk: Додаткова інформація

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: No information available.
uk: Відомості недоступні.

en: Any language
uk: Будь-яка мова

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: HTTP method
uk: HTTP-метод

en: Elevator
uk: Ліфт

en: Spellcheck
uk: Перевірка правопису

en: Language field
uk: Поле мови

en: Label field
uk: Поле мітки

en: HTTP Basic Authentication
uk: HTTP Basic-автентифікація

en: Basic Auth
uk: Basic-автентифікація

en: Search Content
uk: Пошук вмісту

en: AUTO
uk: АВТО

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
