Search API Solr (4.1.11) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: yes
bo: ཡིན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: no
bo: མིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
