Search API Solr (4.1.8) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: yes
gu: હા

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: error
gu: ભુલ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Additional information
gu: વધારાની માહિતી

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
