Search API Solr (4.1.8) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: yes
ht: Wi

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Files
ht: Fichye

en: no
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
