Search API Solr (4.2.0) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: yes
ps: هو

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Summary
ps: لنډیز

en: ID
ps: پېژند

en: no
ps: نه

en: Page
ps: پاڼه

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Standard
ps: معياري

en: - All -
ps: - ټول -
