Search API Solr (4.2.1) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: yes
te: అవును

en: Language
te: భాష

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: error
te: సమస్య

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: no
te: కాదు

en: days
te: రోజులు

en: Page
te: పేజీ

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: months
te: నెలలు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - All -
te: - అన్ని -
