Search API Solr (4.2.2) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: no
ug: ياق

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Index
ug: ئىندېكس

en: - All -
ug: ھەممىسى
