Search API Solr (4.2.3) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›
