Search API Solr (4.2.4) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: yes
ar: نعم

en: Language
ar: اللغة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: error
ar: خطأ

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Upload
ar: رفع

en: Files
ar: الملفات

en: no
ar: لا

en: Page
ar: الصفحة

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Advanced
ar: متقدم

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Undefined
ar: غير معرف

en: minutes
ar: دقائق

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Query
ar: استفسار

en: Standard
ar: معياري

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Index
ar: الفهرس

en: Date range
ar: مجال التاريخ

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Additional information
ar: معلومات إضافية

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: HTTP Basic Authentication
ar: مصادقة HTTP الرئيسية
