Search API Solr (4.2.5) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: yes
sq: po

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: error
sq: gabim

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: no
sq: jo

en: Page
sq: Faqe

en: Time zone
sq: Zona orare

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Additional information
sq: Informacione shtesë
