Search API Solr (4.2.8) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: yes
ca: sí

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: name
ca: Nom

en: Upload
ca: Puja

en: Files
ca: Fitxers

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Advanced
ca: Avançat

en: Replacement
ca: Reemplaçament

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Undefined
ca: Sense definir

en: seconds
ca: segons

en: minutes
ca: minuts

en: Query
ca: Consulta

en: Standard
ca: Estàndard

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Index
ca: Índex

en: years
ca: anys

en: weeks
ca: setmanes

en: Date range
ca: Interval de dates

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Extract
ca: Extreu

en: Additional information
ca: Informació addicional

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Any language
ca: Qualsevol llengua

en: HTTP method
ca: Mètode HTTP

en: HTTP Basic Authentication
ca: Identificació bàsica per HTTP

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
