Search API Solr (4.2.8) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: yes
hy: այո

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: error
hy: սխալ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: no
hy: ոչ

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: @label
hy: @label (@column)
