Search API Solr (4.2.8) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: yes
is: já

en: Language
is: Tungumál

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: error
is: villa

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: ID
is: Kenni

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Files
is: Skrár

en: no
is: nei

en: hours
is: klukkutímar

en: days
is: dagar

en: Time zone
is: Tímabelti

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Undefined
is: Óskilgreint

en: seconds
is: sekúndur

en: Additional information
is: Viðbótarupplýsingar

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
