Search API Solr (4.2.9) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: days
ga: laethanta
