Search API Solr (4.3.2) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: list
nn: liste

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: yes
nn: ja

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: error
nn: feil

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: none
nn: ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: Upload
nn: Last opp

en: no
nn: nei

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: Time zone
nn: Tidssone

en: seconds
nn: sekundar

en: minutes
nn: minutt

en: details
nn: detaljar

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Index
nn: Indeks

en: weeks
nn: veker

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Additional information
nn: Tilleggsinformasjon
