Search API Solr (4.3.2) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: yes
sk: áno

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: error
sk: chyba

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: none
sk: žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Upload
sk: Nahrať

en: Files
sk: Súbory

en: no
sk: nie

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: months
sk: mesiace

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: seconds
sk: sekundy

en: minutes
sk: minúty

en: Query
sk: Dotaz

en: Standard
sk: Štandardná

en: details
sk: podrobnosti

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Select
sk: Zvoľte

en: years
sk: roky

en: weeks
sk: týždne

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Advanced configuration
sk: Pokročilé nastavenia

en: Extract
sk: Extrahovať

en: Domains
sk: Domény

en: Additional information
sk: Doplňujúce informácie

en: More Like This
sk: Viac ako toto

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
