Search API Solr (4.3.3) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: list
el: λίστα

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: yes
el: ναι

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: none
el: κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Upload
el: Αποστολή

en: Files
el: Αρχεία

en: no
el: όχι

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: minutes
el: λεπτά

en: Query
el: Ερώτημα

en: Strict
el: Αυστηρή

en: Standard
el: Βασικό

en: details
el: λεπτομέρειες

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Select
el: Επιλογή

en: Index
el: Ευρετήριο

en: years
el: έτη

en: weeks
el: εβδομάδες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Extract
el: Εξαγωγή

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Additional information
el: Πρόσθετες πληροφορίες

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: HTTP Basic Authentication
el: HTTP Βασική Πιστοποίηση
