Search API Solr (4.3.7) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: list
os: номхыгъд

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: yes
os: ойы

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: error
os: рæдыд

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: none
os: нæй

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй
