Search API Solr (4.3.9) - en to fi translation catalogue (52 entries)

en: list
fi: luettelo

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: yes
fi: kyllä

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: error
fi: virhe

en: Tags
fi: Tagit

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: none
fi: ei yhtään

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Upload
fi: Siirrä

en: Files
fi: Tiedostot

en: no
fi: ei

en: hours
fi: tunnit

en: days
fi: päivät

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: months
fi: kuukausia

en: Replacement
fi: Korvaus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: seconds
fi: sekuntia

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Query
fi: Kysely

en: Strict
fi: Tarkka

en: Standard
fi: Standardi

en: details
fi: yksityiskohdat

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Select
fi: Valitse

en: Index
fi: Indeksi

en: years
fi: vuosia

en: Date range
fi: Päivämäärän vaihteluväli

en: empty
fi: tyhjä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Advanced configuration
fi: Edistyneet valinnat

en: Domains
fi: Domainit

en: Additional information
fi: Lisätietoja

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: not empty
fi: ei tyhjä

en: HTTP Basic Authentication
fi: HTTP autentikointi

en: Replace variables
fi: Korvaa muuttujat
