Search API Solr (4.3.9) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: list
jv: daftar

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: yes
jv: ya

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: error
jv: salah

en: Tags
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: none
jv: ora ana

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Upload
jv: Unggah

en: no
jv: ora

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Advanced
jv: Mahir

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Standard
jv: Standar

en: details
jv: detil

en: Index
jv: Indek

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
