Search API Solr (4.1.8) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: yes
ur: جی ہاں

en: Language
ur: زبان

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: error
ur: نقص

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: Summary
ur: خلاصہ

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Undefined
ur: غیر واضح

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>
